Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.
Nevyhovuje Vám toto rekreačné stredisko? Ďalšie ubytovanie nájdete tu.

Ubytovanie Pelhřimov

Ubytovanie Slovensko
Odporúčajte tyto stránky:
 

Rekreačné stredisko Techobuz / ubytovanie Techobuz Vítajte

Rekreačné stredisko Techobuz Techobuz
Novopostavený rekreačný areál Techobuz pozostáva z hlavnej budovy, apartmánov, altánku, ihriska a záhrady. Areál sa nachádza v obci Techobuz, ktorá leží v krajine lesov a rybníkov. Vďaka krásnej prírode vedie okolím veľké množstvo turistických trás.

Ubytovanie
Využite ponuku ubytovania v 6 štvorlôžkových apartmánoch s celkovou kapacitou 24 lôžok. Apartmány sú vybavené vlastným sociálnym zariadením (kúpeľňa so sprchou + WC), TV a kompletne vybavenou kuchynkou vrátane spotrebičov. Každý apartmán má vlastný vchod a terasu s posedením.

Rekreačný areál Techobuz služby
Ubytovacie a rekreačné zariadenie Techobuz je vzdialené od centra obce 100 m, rovnako tak aj od autobusovej zastávky. Parkovanie pri objekte. Hostia môžu využiť posedenie a vonkajší krb v altánku na záhrade. Detská postieľka alebo detská stolička je k dispozícii.

Stravovacie služby
Každý apartmán je vybavený kuchyňou vrátane spotrebičov (chladnička, jedálenský kút). Možnosť zaistenia stravy z neďalekej reštaurácie alebo pizzerie.

Spoločenská miestnosť - firemné akcie
Súčasťou areálu je aj salónik I. disponujúci 24 miestami, v miestnosti je TV. Spoločenská miestnosť je vhodná pre organizovanie menších firemných či rodinných akcií. Pre skupiny je možné pripraviť program napr opékanie prasaťa, vojenskú hru aisoft atď.

Dovolenka Rekreačný areál Techobuz
V areáli je hosťom k dispozícii multifunkčné ihrisko, šípky, stolný tenis. Pre deti detské ihrisko, trampolína, hojdačka a pieskovisko. Pre skupiny pripraví vojenskú hru airsoft vrátane zapožičania zbraní. Výlety na bicykloch, hubárčenie, rybárčenie. V zime bežky a lyžiarsky vlek 9 km. Okolo areálu vedie cyklotrasa, kúpanie - 2 km.

Obec Techobuz leží takmer na západnej hranici kraja Vysočina tesne na pomedzí južných Čiech a Stredočeského kraja v nadmorskej výške 530-570 metrov nad morom v krásnom prostredí zachovalej prírody Českomoravskej vysočiny. V obci je barokový zámok s parkom (nie je otvorený pre verejnosť).
Rekreačné stredisko Techobuz Techobuz - Pri hotely je vlastné parkoviskoRekreačné stredisko Techobuz Techobuz - k dispozícii letná terasaRekreačné stredisko Techobuz Techobuz - Iybz sú vybavené televízoromRekreačné stredisko Techobuz Techobuz - Izby s vlastnou kúpelkouRekreačné stredisko Techobuz Techobuz - Izby s vlastnou toaletou